Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Користуєтеся Viber? Ці маленькі хитрощі СИЛЬНО полегшать вам життя!

Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день є Viber.


Сьогодні прості смс вже не актуальні. Практично у кожного на телефоні є один, а то й кілька месенджерів. Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день є Viber. У цій статті спеціально для вас ми розповімо про декілька хитрощів, які спростять роботу з Viber, передає Ukr.Media.
1. Невидимка.
Досить прибрати статус "в мережі" в налаштуваннях. Ніхто не побачить, коли ви знаходитесь онлайн.
2. Статус про перегляд повідомлень.
Якщо співрозмовник не повинен бачити, що повідомлення від нього вже прочитано, то в налаштуваннях в розділі "безпека" знайдіть пункт про повідомлення. Просто приберіть галочку навпроти сповіщення про прочитання повідомлень.

3. Не захаращувати телефонну пам'ять.
Файли з Viber автоматично залишаються в телефоні. Щоб кожен раз не чистити гаджет від непотрібного мотлоху, зайдіть у налаштування і вимкніть збереження мультимедіа в галереї.
4. Резервна копія журналу повідомлень на пошту.
В принципі, все так же просто і робиться через налаштування. "Виклики та повідомлення" легко відправити на пошту, якщо є необхідність зберегти листування.
5. Приховати фото профілю.
Забороніть загальний доступ до фотографії, і її не всі зможуть переглядати. Через конфіденційність у налаштуваннях відключите пункт про те, що фото профілю можуть переглядати і замініть на "ніхто".
6. Статус "використовує додаток".
Щоб незнайомі контакти не бачили, що ви зареєстровані в Viber, приберіть через налаштування галочку з пункту "використовує додаток".
Ці хитрощі спростять роботу з Viber.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.