Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Жінки більше схильні до емоційного виснаження на роботі, ніж чоловіки, і ось чому


Канадські вчені встановили, що жінки більш схильні до емоційного вигорання на роботі, ніж чоловіки.

У дослідженні, яке тривало чотири роки, взяли участь понад 2 тисячі осіб різних професій. Вчені Монреальського університету аналізували рівень емоційного вигорання, а також ефективність їхньої роботи.


В результаті фахівці з'ясували, що жінки набагато частіше страждають від емоційного вигоряння на роботі, ніж чоловіки. На думку вчених, це пов'язано з тим, що представниці прекрасної статі в порівнянні з чоловіками мають менше шансів отримати керівну посаду і просунутися по кар'єрі вверх. В результаті вони відчувають розчарування, що призводить до емоційного виснаження.

Результати нашого дослідження показують, що жінки схильні до вигоряння більше, ніж чоловіки. Багато жінок мають низький рівень повноважень, незважаючи на характер їхньої роботи і професійні навички, і, як наслідок – менше можливостей, відсутність права самостійно приймати рішення і малоефективне використання професійних навичок. Те, що чоловікові легше отримати керівну посаду, змушує жінок відчувати емоційне вигорання, – зазначає автор дослідження, професор Ненсі Бюргард.

Дослідження також показало, що до емоційного вигоряння жінок призводить низька самооцінка, відсутність мотивації, а також складнощі, пов'язані з балансом роботи і сімейного життя. Відзначимо, симптомами вигоряння, яке підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і імунних розладів, є головні болі, апатія, відчуття безпорадності, болі в грудях і спині.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.