Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Комбінації продуктів, які шкодять здоров'ю


Навіть дитина знає, що якщо він поєднує боби з газованими напоями, він може чекати небажані наслідки.
Але є і інші комбінації різних продуктів, які можуть погано впливати на вашу травну систему, і деякі з них можуть навіть викликати у вас біль.

Нижче приведені 7 з них, які ви повинні негайно припинити вживати.
1. Сендвіч і кава
Коли у нас мало часу, бутерброд виглядає як відмінний вибір на сніданок. Але якщо ви їсте його з сиром і у поєднанні з (кава), ви фактично знищуєте усі поживні речовини. Вуглеводи з хліба перешкоджають правильному переварюванню кальцію і його хорошій дії на нерви і серцево-судинну систему. Крім того, якщо ви додасте йому миттєву каву, ви повністю втратите свої переваги для здоров'я.

Порада: Якщо ви хочете сендвіч з сиром, випийте чай замість кави.


2. Томати і огірки
Ця комбінація є одним з найпопулярніших літніх салатів. Але, згідно з недавніми дослідженнями, комбінація томатів і огірків може порушувати біохімічні шляхи в організмі. Це призводить до втрати вітамінів і набрякну.

Порада: Їжте помідори і огірки окремо. Наприклад, сьогодні зробіть салат з помідорів і зелених овочів, а наступного дня ви їсте салат з огірками.


3. Картопля і м'ясо
Хто може чинити опір картоплі із стейком? На жаль, це ще одна погана комбінація. Щоб викопати крохмаль, потрібні лужні травні рідини, а для переварювання м'яса - кисла. Коли вони виявляються в той же час в шлунку, виникає ряд проблем, таких як біль, здуття живота.

Порада: Об'єднаєте овочі без крохмалю, такі як брокколі, цвітна капуста, зелена квасоля або гарбуз, з м'ясом.

4. Макаронні вироби і фарш
Те ж саме торкається комбінацій макаронів і м'яса. Слина перетворює макарони на цукор, і коли вони покриті білком з м'яса, створюється небезпечна хімічна реакція, яка може привести до діабету і серцево-судинних захворювань.

Порада: нехай макарони будуть їжею без м'яса. Якщо вам це не подобається, об'єднаєте їх з соусами рослин.

5. Пиво і горіхи
Це одна з улюблених комбінацій усіх учнів, а також пристрасні прихильники спорту. Усі люблять гризти горіхи під час питва, але ця комбінація містить надто багато солі, збільшує обезводнення і призводить до іншого пива.

Порада: вживаючи алкоголь, збільште свою питну воду, щоб уникнути обезводнення.

6. Ананас і молоко
М'які плоди уповільнюють роботу органів травлення, особливо уранці. Крім того, ананас містить бромелайн, складні ферменти, які можуть привести до інтоксикації у поєднанні з молочними продуктами.

Порада: Замість ананаса додайте в молоко сушені абрикоси або сливи.

7. Молоко і банан
Ця комбінація особливо популярна серед послідовників здорового харчування, тому що вона поживна і легко приготувати. Але деякі дієтологи вважають, що фрукти, особливо солодкі, повинні вживатися окремо. Він залишається довше в організмі і уповільнює травлення, і у поєднанні з іншими продуктами це ще більше відчувається. Ну, коли справа доходить до вживання молока, краще пити його без усього іншого.

Порада: Банан - кращий вибір для закусок між двома основними блюдами.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.