Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як пережити сонячне затемнення 15 лютого


Сонячне затемнення — ідеальний час для того, щоб запрограмувати свою долю.

Напередодні сонячного затемнення, так само, як і місячного, варто присвятити час духовним практикам, наприклад, медитації. Не треба влаштовувати сварок чи конфліктів або піддаватися на маніпуляції оточуючих. Проте, якщо бажання з’ясувати стосунки не мине — краще перечекати день-два.

Якщо місячне затемнення є приводом для того, щоб "відсікти" щось зайве, сонячне навпаки дозволяє позитивно запрограмувати подальшу долю. Ваш ідеальний "понеділок" настане після затемнення, 16 лютого. Придбайте яскравого планера, купу наліпок та закладок і не бійтеся планувати та візуалізувати чіткий план бажань. Поставтеся до ваших мрій, наче до серйозної роботи. Налаштовуйтеся, все записуйте та аналізуйте.

Традиційно вплив важливих астрологічних та астрономічних подій триває три дні до та після важливої дати у календарі. Коридор затемнень підсилює вплив, тому ще мінімум три доби й максимум тиждень після 15 лютого ви матимете змогу для позитивного програмування подальшого життя. Сонячне затемнення — ідеальний час для того, щоб посадити насіння майбутніх позитивних подій та закласти чудову програму на найближчий період.

Саме в цей період варто загадувати бажання, що можуть втілитися у життя протягом наступних шести місяців, звісно, якщо ви докладете до цього певних зусиль.

Проте, якщо на нові плани, оптимізм та свіжі ідеї варто звернути увагу саме під час проходження сонячного затемнення, то відповідальні справи, дорогі покупки, важливі зустрічі та поїздки краще відкласти на день-два.

Гарного вам сонячного затемнення!
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.