Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

22 божевільних факти про навколишній світ, про які ви точно ніколи не чули


Світ, в якому ми живемо, неосяжний і загадковий і знати про нього все не здатна жодна людина. Однак ніхто не заважає нам хоч трохи до цього наблизитися, адже будь-яке, навіть найкумедніше знання значно розширює світогляд. Ми впевнені, що людина, яка знає про алмазне місто на півдні Німеччини, вже істотно досягла успіху в пізнанні Всесвіту.
Фактичні знання дозволяють порівнювати, знаходити цікаві паралелі в навколишньому світі і в повній мірі усвідомлювати його різноманітність. Будь-який факт у скарбничці знань дає можливість помічати те, чого не можуть побачити інші.
Ми в Тутка знайшли 22 факти, які дозволять ширше поглянути на світ і, може, трохи більше зрозуміти його природу і суть. А в кінці статті вас чекає цікавий бонус.
? Праве вухо чує краще лівого. Це пов’язано з неоднаковою роботою півкуль головного мозку: у дитинстві ми зазвичай більше орієнтуємося на ліву півкулю, яка відповідає за мову. А потім це просто входить в звичку.
? Самці дельфінів роблять самкам подарунки. Вони підносять їм морських губок на знак серйозності власних шлюбних намірів.

реклама? Білий колір в Китаї вважається жалобним.
? Існує місто, що складається з 72 тонн алмазів: вони вмуровані в стіни разом з будівельним матеріалом.
? Вівці впізнають людей в обличчя, причому навіть по фото.

? Микола Шустов, російський підприємець XX століття, задумав просунути свій новий коньяк. Він найняв молодих людей, які заходили до корчми і вимагали подати їм «шустовский коньяк». Не отримавши його, вони вчиняли дебош. У результаті власники закладів були змушені закупити потрібний коньяк, а громадськість дізналася про його існування.
? Кити вистрибують з води, щоб поспілкуватися. Стрибком вони створюють гучний звук, щоб привернути увагу родича, який знаходиться на відстані 4 км.

? Кішки, як і люди, можуть бути і правшою, і лівшою.
? Тварини теж сякаються, однак це дається їм нелегко. Жирафи для цього використовують язик, а примати — палицю.
? Дно Світового океану просідає під вагою води.
? Домогосподарки Індії володіють 11 % світового запасу золота. Це означає, що золота у них більше, ніж у Швейцарії, США і Німеччині разом узятих.

? У дерев під час міцного сну обвисають гілки.
? Деякі види мохів вміють пити туман. Можна навіть поглянути, як вони це роблять.
? Птахи співають своїм яйцям про погоду. Зеброві амадіни, якщо температура повітря підвищується, подають пташенятам, які ще не вилупилися особливий сигнал, і ембріони починають розвиватися повільніше, так як при спеці маленький розмір вигідніший.

? Протягом життя одна клопітка бджілка виробляє 1/12 ч. л. меду.
? Японські макаки навчилися купувати товари з торгових автоматів. Для цього вони використовують підібрані монети.
? Одного разу математик Джордж Данциг випадково вирішив математичну проблему, прийнявши її за домашнє завдання. Він запізнився на заняття і не знав, що означає рівняння, написане на дошці.
? Самка броненосця володіє унікальною здатністю: при стресових ситуаціях вона може затримувати пологи на термін до 2 років.

? Самець-пінгвін пропонує руку і серце самиці, даруючи їй камінь. Якщо самка приймає пропозицію, вона кладе цей подарунок в своє гніздо.
? Існує держава, яка територіально розташовується на покинутій військовій платформі посеред моря.
? Найкоротша війна тривала 38 хвилин.
? Багаті люди в Китаї наймають двійників і відправляють їх у в’язницю замість себе, якщо це необхідно.

Бонус: чому інопланетян досі не знайшли?


Вчені давно займаються пошуками позаземного життя, проте, навіть з урахуванням наявності обширної інформації про экзопланети, ніхто з них так і не досяг успіху в цьому. Чому?
Фахівцями з Австралійського національного університету висувається теорія про те, що поява життя у Всесвіті — досить поширений процес, однак імовірність розвитку його в складні форми неймовірно мала. Космос може бути сповнений мікробів, але в основному мертвих. Головна перешкода для розвитку — занадто швидко мінливі умови середовища: життя не встигає виробити захисні механізми і гине.
Крім того, якщо пощастить і життя зможе розвинутися до розумних форм, то наскільки стабільним буде цей стан? За мірками Всесвіту наша цивілізація існує зовсім недовго і найменша катастрофа може легко її знищити. Що, якщо з найближчим розумним життям ми просто не співпали за часом існування?
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.