Головна > Закарпаття / Суспільство > Мукачівський підприємець виграв апеляційний суд проти муніципалів (ВІДЕО)

Мукачівський підприємець виграв апеляційний суд проти муніципалів (ВІДЕО)


7-12-2017, 14:07. Розмістив: redaktor

Неодноразово ми розповідали про історію мукачівського підприємця Івана Лендєла, якого працівники,ще тоді,муніципальної поліції звинуватили у незаконному розміщенні реклами на магазині і в порушенні правил благоустрою міста. Невдовзі чоловік подав позов проти виконкому до Мукачівского міськрайонного суду, і виграв його.

Все ж міська влада вирішила оскаржити рішення суду першої інстанції і подала на апеляцію.У Львівському апеляційному адміністративному суді муніципальну міліцію захищала тільки головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому Іванна Савицька. В апеляційному суді це питання розглядали недовго. Заслухавши сторони, відтак обговоривши наслідки розгляду справи,колегія суддів постановила наступне. За словами Володимира Міхаліна, другого рішення згідно із законом про правила благоустрою (а не правилами) і не могло бути, адже сьогодні Мукачівська муніципальна міліція не вповноважена складати протоколи, а адмін. комісія відтак накладати штрафи.

Нагадаємо, підприємця Івана Лендєла муніципальна міліція хотіла оштрафувати на 830 грн за нібито незаконне розміщенні реклами на магазині. І здавалося б легше сплатити штраф та забути про цю справу, а не відстоювати свої права як пан Іван протягом 8-ми місяців. Але підприємець радить усім не здаватися. Ймовірно у цій скандальній справі за участі підприємця та муніципалів можна поставит крапку. Все ж ймовірно справа дійде і до Касаційного суду. Але, підприємці кажуть, правда є на цьому світі.

Повернутися назад