Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті назвали переможців обласного фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини»


Майже півтори сотні дітей віком від 6 до 18 років із багатодітних і малозабезпечених сімей з різних куточків Закарпаття взяли участь у п’ятнадцятому обласному фестивалі-конкурсі «Таланти багатодітної родини», що відбувся в Ужгороді. Цьогоріч конкурс проходив у номінаціях: «музичне виконання», «вокальне мистецтво», «художнє слово», «хореографічне мистецтво», «оригінальний жанр», «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». 
За результатами визначено переможців:
У номінації ««Інструментальне виконання»
Лауреат І ступеня – Орос Володимир (Мукачівська дитяча школа  мистецтв №1 ім. С. Мартона)
Лауреат І ступеня – Мандзюк Юлія (Свалявська дитяча  школа мистецтв) Лауреат ІІ ступеня – Поп Анна   (Білківська дитяча  школа мистецтв) Лауреат ІІ ступеня – Рябінчак Назарій (Нижньоворітська дитяча музична школа) Лауреат ІІІ ступеня – Тулюк Софія (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)У номінації «вокальне мистецтво»
Лауреат І ступеня – Тороні Юліана (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)
Лауреат І ступеня – Шпеник Катерина (Мукачівська дитяча школа  мистецтв №1 ім. С. Мартона)Лауреат ІІ ступеня – Вокальний дует у складі: Гнаткович Евніки та Гнаткович Даніели (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.) Лауреат ІІ ступеня – Павлючок Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості) Лауреат ІІІ ступеня – Андрушек Олеся (вокальна студія «Камертон» м.Перечин) Лауреат ІІІ ступеня – Райчинець Софія (Воловецька дитяча школа мистецтв)
У номінації «художнє слово»
Лауреат І ступеня – Павлюк Марія (Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Лауреат ІІ ступеня – Васьовчик Михайло (Будинок культури с. Великий Раковець) Лауреат ІІ ступеня – Міськова Анастасія (Ужгородська дитяча  школа мистецтв)У номінації «хореографічне мистецтво»
Лауреат І ступеня – Якимець Анна (Берегівський міський будинок культури)
Лауреат ІІ ступеня – Гуляна Світлана (Іршавський міський центр позашкільної освіти) Лауреат ІІ ступеня – Учні 7 класу хореографічного відділення Ужгородської дитячої школи мистецтв
У номінації «образотворче мистецтво»
Лауреат І ступеня – Легеза Вікторія (Середнянська дитяча школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Григулька Мирослава (Драгівська дитяча школа мистецтв) Лауреат ІІ ступеня – Лакатош Марія (Рахівський районний  будинок дитячої та юнацької творчості) Лауреат ІІІ ступеня – Микита Діана (Ільницька дитяча школа  мистецтв)У номінації  «Декоративно-прикладне мистецтво»
Лауреат І ступеня – Черній Данило (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької  творчості «ПАДІЮН»)
Лауреат ІІ ступеня – Данко Аліна (Хустський районний центр позашкільної роботи) Лауреат ІІ ступеня – Башані Маркос (Коритнянська ЗОШ) Лауреат ІІІ ступеня – Леньо Ярослав (Широківська дитяча школа мистецтвПереможці отримали грамоти та подарунки.
Джерело: Сайт Закарпатської ОДА




Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.