Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Руйнівний льодохід на Закарпатті: річниця подій в ретроспективі / ВІДЕО2-5 лютого 2017 року практично у всіх районах Закарпаття спостерігали максимальні підвищення рівнів води у річках та льодоходи, внаслідок яких, за даними ДСНС постраждало понад півтисячі дворогосподарств.

В перші дні лютого в 2017 році на Закарпатті льодохід зносив мости та паркани. Через різке потепління лід, який утворився в попередні дні за сильних морозів, почав ламатись і під власною вагою рушив руслами річок краю, зносячи все на своєму шляху.
Цікаво, що на Закарпатті льодохід місцеві жителі називають оригінальним словом "турлаш".
Село Бронька Іршавського району Закарпатської області тоді потрапило в епіцентр руйнівного льодоходу, що тими днями вирувала в різних куточках краю.

Як видно на фото та відео, зруйновані будинки відновленню не підлягають.

Варто відзначити, що зокрема на річці Ріка причинами руйнівних наслідків стало те, що плотина МІНІ ГЕС підперла сходження льоду та піднялась вода. Тоді, на початку лютого на річці утворились льодові поля протяжністю 5 км. Дійшло навіть до того, що в сільській раді Н.Бистрий збирались жителі і вимагали зустрічі з власниками гідроелектростанції.

Відзначимо, що піротехніки готувалися підривати на річках льодові затори, щоб звільнити русла і уникнути підтоплень житла. Також тими днями в області за добу зійшли дев'ять лавин.
Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.