Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Військові комісаріати Закарпаття розпочали приписну кампанію


Військові комісаріати Закарпаття розпочали планову роботу з приписки допризовників до призовних дільниць.
Подібний щорічний захід стосується юнаків, які народилися в період з 1 січня по 31 грудня 2001 року включно та постійно або тимчасово проживають на території області. Зокрема, впродовж січня-березня вивченню та постановці на облік підлягають більше шести з половиною тисяч юнаків.

Як повідомив начальник відділу комплектування та призову — заступник Закарпатського обласного військового комісара підполковник Юрій Величканич: «… наразі, для забезпечення приписної кампанії у районах та містах створено тринадцять призовних дільниць. – Приписка проводиться районними (міськими) військовими комісаріатами за місцем проживання. Не підлягають приписці до призовних дільниць громадяни України, які відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру. А також іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні.

Також він наголосив на тому, що списки громадян України, які підлягають приписці до призовних дільниць в обов’язковому порядку щороку в строки, встановлені Кабінетом Міністрів України надаються до відповідних районних (міських) військових комісаріатів, інформував Підполковник Віталій Іванов.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.