Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Мукачеві родину з двома дітьми намагаються виселити з власної квартириКупуючи помешкання ще у 2010-му пані Олена і гадки не мала, що колись доведеться відстоювати своє право на неї у судах, та ще й витрачати на це купу грошей та псувати собі нерви. Неприємності почались через 4 роки після покупки житла.
Тоді своє право на помешкання жінка відстояла у Мукачівському суді. Жінка каже, після цього усі хвилювання ніби залишились у минулому, однак, як виявилось згодом, це був лише початок історії.
У витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомості на квартиру відсутні. А це означає, житло не перебуває у заставі. Яким чином представники фактично вже ліквідованого Надра-банку, виграли суд, жінка не розуміє.
Наступна інстанція, куди звернулась жінка – спеціалізований суд, попереднє рішення залишив без змін, а це означає, що родину з двома дітьми вирішили просто виселити на вулицю.
Погоджуватись з таким рішенням жінка не стала і звернулась вже до суду Верховного. Однак, тут виникли нові перепони. Не виключає пані Олена і те, що у Верховному суді могли потрібні документи просто не відправити. Дізнатись про це на пошті, не вдалось. У зв’язку з реорганізацією відділення, архіви загубились.
Жінка сподівається, що у вищій інстанції таку поважну причину таки візьмуть до уваги. Більше про те, як родину хочуть виселити із власного помешкання – у сюжеті "М-студіо".
Джерело: PMG.ua
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.