В салон краси Vip Spa оголошується набір майстер манікюру/педікюру! Ми чекаємо саме на Вас! Дзвоніть :0503727228/0976654124. Розміщення реклами та оголошень на порталі. Тел.: 096 060 3311.
» » » Президія облради визначилася із переліком питань, винесених на розгляд 9-ої сесії

Президія облради визначилася із переліком питань, винесених на розгляд 9-ої сесіїСвої зауваження та пропозиції висловили голови профільних комісій під час засідання президії під головуванням очільника Закарпатської облради Михайла Рівіса, яке відбулося у понеділок (27.11.17) у депутатській залі. Участь у засіданні також взяли перший заступник голови облради Йосип Борто, заступник голови облради Петро Грицик та керівники департаментів, управлінь облради й ОДА.
Відтак голова облради зачитав питання, включені до порядку денного засідання 9-ої сесії, яка відбудеться на цьому тижні у четвер, 30 листопада. Він також зазначив, що за рекомендаціями профільних комісій та погодженням президії, ряд питань розглядатимуть на другому пленарному засіданні 9-ої сесії.
Тож, серед 66 питань, винесених на розгляд депутатського корпусу у найближчий час, є запити обласних обранців, щорічний звіт голови Закарпатської обласної ради; план роботи обласної ради на 2018 рік; обласний бюджет на 2018 рік; передача квартири учаснику ХХХІ літніх Олімпійських ігор Герею А. А. тощо.
Також не оминуть крайові депутати кадрові питання, зокрема: звільнення директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород»; призначення директора Комунальної установи «База спеціального медичного постачання департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.
Затверджуватимуть проекти зон санітарної охорони, зокрема: ділянки Поляна Купіль Полянського родовища мінеральних вод (свердловини № 2 р та № 3р); Лісарнянського родовища підземних вод (водозабір ТОВ «Тригірря», свердловина № 11-Т); свердловин № 353, № 358 ділянки родовища «Гірська Тиса».
Розглянуть майнові питання, зокрема: про врегулювання окремих питань щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області; затвердження переліків об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад, сіл селищ, міст області та підлягають приватизації; закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (Грибоєдова, 20 Б); надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (з балансу Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру шляхом його ліквідації); надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (з балансу Апеляційного суду області шляхом його ліквідації; надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (з балансу Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака шляхом його ліквідації); надання згоди на прийняття майна (Національна академія педагогічних наук України).
Прийматимуть Програму діяльності Закарпатського регіонального відділення Пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України», редакційно-видавничої групи обласної книги «Реабілітовані історією» і редколегії з підготовки та випуску «Зводу пам’яток історії та культури Закарпатської області» на 2018 рік; Програму фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарств обласної ради і облдержадміністрації та збереження адмінбудинку (пл. Народна,4) як пам’ятки архітектури на 2018 рік; Регіональну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 – 2021 роки; Програму економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2018 рік
У ході 9-ої сесії депутати також прийматимуть внесення змін до різних програм, зокрема: Програми підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарства облдержадміністрації та збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам’ятки архітектури на 2017 рік; до Програми інформатизації області на 2016 рік; Програми забезпечення розвитку освіти, культури, традицій національних меншин області на 2016 – 2020 роки; Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у відділах прикордонної служби на українсько-угорському та українсько-румунському державних кордонах (на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону), розташованих на території Закарпатської області, на 2016 – 2020 роки; Програми фінансового забезпечення розвитку транскордонної співпраці органів місцевого самоврядування Закарпатської області на 2017 рік; Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки.
Розглянуть закарпатські обранці і внесення зміни до Заходів з регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок у басейні р. Тиса в Закарпатській області та затверджуватимуть Програму розвитку співробітництва на 2018 рік між Закарпатською обласною державною адміністрацією (Україна), Закарпатською обласною радою (Україна) та Загальними Зборами області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина).
Насамкінець обласні обранці прийматимуть ряд звернень Закарпатської облради до центральних органів влади, зокрема, щодо відновлення фінансування з державного бюджету Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011 – 2020 роки; щодо необхідності відкриття залізничного сполучення за напрямком Рахів – Одеса – Рахів.
Прес-служба Закарпатської облради

скачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031