Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Незалежні як Сонце, або вітряки на полонинах (ВІДЕО)


Енергія вітру визначена у світі, як найбільш перспективна галузь альтернативної енергетики. Вітер - екологічно безпечний. Вітрові електростанції займають мало місця і легко вписуються в будь-який ландшафт.
На відміну від інших джерел електроенергії, вітер ніколи не стане приводом для розпалювання міжнародної ворожнечі. Крім того, енергія вітру, на відміну від видобутого з землі палива, невичерпна. У багатьох країнах Європи вже давно зрозуміли, що можна ефективно і без шкоди для навколишнього середовища використовувати природну енергію: сонця, вітру та води. Там існують державні програми розвитку альтернативних джерел енергії, у тому числі й вітроенергетики.

На Закарпатті турецька фірма збирається втілити в життя масштабний проект. За допомогою вітряків, які планують побудувати на Боржавських полонинах розраховують отримувати «зелені» кіловати. Іноземні інвестори вже розробили документацію, зараз фахівці вивчають, як вплине таке масштабне будівництво на навколишнє середовище. Що обіцяють інвестори, та як сприйняли таку новину жителі гірських районів
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.