Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті прокуратура виявила чергового чиновника, котрий не подав е-декларацію

На Закарпатті прокуратура виявила чергового чиновника, котрий не подав е-декларацію
Хустською місцевою прокуратурою, у ході вивчення стану дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», встановлено, що директором одного з комунальних підприємств Іршавського району на даний час не подано декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як повідомив заступник керівника Хустської місцевої прокуратури, Петро Бобинич, згідно положень ч.1 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у підпункті "а" пункту 2 частини 1 статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Відтак, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України. 

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 2 років, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області. 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.