В салон краси Vip Spa оголошується набір майстер манікюру/педікюру! Ми чекаємо саме на Вас! Дзвоніть :0503727228/0976654124. Розміщення реклами та оголошень на порталі. Тел.: 096 060 3311.
» » » Уряд проситимуть відновити залізничне сполучення на дільниці Солотвино-Великий Бичків

Уряд проситимуть відновити залізничне сполучення на дільниці Солотвино-Великий Бичків

Уряд проситимуть відновити залізничне сполучення на дільниці Солотвино-Великий Бичків

 

Департамент житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА за ініціативи голови облдержадміністрації підготував на розгляд депутатів облради проект звернення Закарпатської обласної ради щодо відновлення залізничного сполучення на ділянці Солотвино – Великий Бичків Львівської залізниці, адресований до Уряду України.

У документі йдеться: «Рахівський район володіє надзвичайно потужним рекреаційним потенціалом та унікальними для України природно-кліматичними умовами. У районі зосереджена велика кількість гірськолижних комплексів, послугами яких користуються тисячі туристів з усіх областей України та із-за кордону, і забезпечення Укрзалізницею у 2014 році залізничного сполучення між містами Київ та Рахів має важливе значення для Закарпаття.

Слід зазначити, що промисловий потенціал Рахівського району, в основному, зосереджено в смт Великий Бичків, частка якого у загальних обсягах реалізованої районом промислової продукції за останні роки становить близько 70,0 відсотків. Проте через пошкодження залізничного полотна на дільниці Солотвино – Великий Бичків зсувними процесами паводку 2001 року, на сьогодні Рахівський район не має залізничного сполучення з обласним центром. Рух у напрямку до міста Ужгород здійснюється лише автомобільним транспортом.

Обласна рада та облдержадміністрація неодноразово зверталися до Кабінету Міністрів України та органів центральної виконавчої влади щодо можливості відновлення руху поїздів на дільниці Солотвино – Великий Бичків. Відсутність залізничного сполучення з смт Великий Бичків негативно впливає на організацію перевезень пасажирів та вантажів, розвиток торгових відносин між суб’єктами господарської діяльності, створює додаткові незручності для мешканців та туристів.

Крім того, зсувні процеси, які продовжуються на вищезазначеній дільниці, створюють реальну загрозу для експлуатації автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів.

Враховуючи як соціальний, так і екологічний аспект зазначеної проблеми, просимо доручити ПАТ «Українська залізниця»  вжити заходів для локалізації зсувних процесів та відновлення залізничного сполучення на дільниці Солотвино – Великий Бичків Львівської залізниці».

Зазначений проект рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо відновлення залізничного сполучення на ділянці Солотвино – Великий Бичків Львівської залізниці» оприлюднено заздалегідь на сайті облради.

Нагадаємо, наступне пленарне засідання сьомої сесії відбудеться 27 липня.

 

скачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031