Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпаття розширює співпрацю із прикордонними областями Словаччини

Закарпаття розширює співпрацю із прикордонними областями Словаччини
У 2016-му році стартував українсько-словацький проект «Інформація для громадян та співпраці». Основною його метою є активний обмін інформацією між Україною та Словаччиною. На сучасному етапі, за словами організаторів, співробітництво потрібно розширювати, необхідно шукати нові механізми поширення важливих меседжів. Наразі проект працює на базі трьох регіональних тижневиків Східної Словаччини та двох національних журналів.

Мілош НЕМЄЧЕК, менеджер проекту «Інформація для громадян та співпраці»

Цей проект називається «Інформація для громадян та співпраці». Коли ще тільки виник задум багато років тому, коли ми ще виготовляли проекти за підтримки Норвезьких грантів, ми зрозуміли, що те, чого не вистачає у відносинах між Словаччиною та Україною – це обмін інформацією. Ми передовсім прагнемо створювати містки співпраці, аби інформації було ще більше. Для цього використовуємо наші мас-медіа. Але використовуємо і зустрічі, конференції, де виникають різні партнерства.

Проект реалізований за підтримки Норвезького фінансового механізму у Прешовському краї, що займається підтримкою розвитку прикордонних територій, які контактують з країнами, що межують з Європою.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.