Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Найбільше безробітних жінок в арабських країнах - дослідження

Найбільше безробітних жінок в арабських країнах - дослідження


У країнах Східної Європи і Північної Америки рівень безробіття серед жінок нижчий, ніж серед чоловіків. Рівень жіночого безробіття по світу становить 6%.
Рівень жіночого безробіття по світу становить 6%, перевищуючи рівень безробіття серед чоловіків на 0,8%. У середньому на 10 чоловіків, які працюють, припадає 6 таких жінок. Про це йдеться в доповіді Міжнародної організації праці, опублікованій у середу, 7 березня.

Відзначається, що показники по регіонах значно відрізняються. Наприклад, у країнах Східної Європи і Північної Америки рівень безробіття серед жінок нижчий, ніж серед чоловіків. З іншого боку, в арабських і північноафриканських країнах жіноче безробіття вдвічі перевищує чоловіче. Загальноприйняті норми поведінки в цих країнах сприяють тому, що жінки не допускаються до оплачуваної праці.

І якщо у країнах із розвиненою економікою представленість жінок на ринку праці ближча до числа чоловіків, які працюють, то у країнах з економікою, що розвивається, розрив у показниках, навпаки, збільшується. Проте експерти відзначають, що це може бути пов'язано з тим фактом, що все більше дівчат у цих регіонах отримують вищу освіту, а це уповільнює їх вихід на ринок праці.

Говорячи про сферу підприємництва, автори дослідження відзначають, що роботодавцями є в 4 рази менше жінок, ніж чоловіків. Ця тенденція зберігається і для керівних позицій, на які, на думку експертів, жінкам потрапити складніше, ніж їхнім колегам-чоловікам. Зберігається великий розрив і в якості роботи, яку виконують представники різних статей. Жінки частіше, ніж чоловіки, працюють без укладання письмових контрактів, без урахування трудового законодавства і не вступаючи у професійні спілки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що загальний світовий рівень безробіття становить 5,6 відсотка від працездатного населення Землі. скачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031