Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Карпатах побудують унікальний готель зі снігу та льоду


Унікальний готель Ice Hotel Bukovel, побудований зі снігу та льоду, відкриється в цьому сезоні для гостей туристичного комплексу “Буковель”.
Як повідомили Zruchno.Travel в інфоцентрі “Буковеля”, в даний момент процес будівництва готелю знаходиться на завершальному етапі.
Ice Hotel Bukovel – унікальний готель збудований зі снігу та льоду.
Створюючи цю казку для Вас, ми використовуємо сніг з вершин гір і чистий Карпатський лід. Всі елементи Ice Hotel Bukovel створені зі снігу та льоду (стіни, підлога, бар, навіть меблі), – зазначено на офіційному сайті ТК “Буковель”.
Номерний фонд крижаного готелю складе всього п’ять двомісних номерів, так що в адміністрації просять заздалегідь бронювати місця. Для ночівлі в Ice Hotel Bukovel гостям нададуть теплі спальники (-12 комфорт) і натуральні овечі шкури.
gory-2-591x430
У готелі можна і не зупинятися на ніч – по Ice Hotel Bukovel водитимуть екскурсії з оглядом фотозон та номерів Ice Hotel.
Крім того, для гостей готелю буде працювати Ice Bar з крижаним посудом і великою кількістю напоїв, Ice Restaurant з ексклюзивним меню.
Варто відзначити, що температура всередині готелю не відрізняється від температури і умов навколишнього середовища і коливається від -2 до -5С.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.