Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У скільки обходиться українцям відпочинок і лікування влади (Інфографіка)


Аналітики редакції “Слово і Діло” розібралися, в яку суму щорічно обходиться українцю лікування і відпочинок чиновників: у 2017 році ця сума складе 45 гривень.

Основне навантаження на кишеню працюючих українців з цієї суми становлять витрати на медичне обслуговування представників влади. Всього у 2017 році на ці цілі витратять 643 мільйони гривень, що відбере у кожного з приблизно 16 мільйонів 120 тисяч працевлаштованих громадян по 40 гривень з гаманця.

Всього про здоров’я чиновників сьогодні піклуються понад 3,5 тисячі медиків та іншого медичного персоналу, а свої послуги представникам влади надають 4 медичні заклади, найбільшим з яких є клінічна лікарня «Феофанія», де обслуговуються 33,5 тисячі осіб, включаючи близьку рідню чиновників. До цього числа входять депутати, члени Кабміну і його секретаріату, співробітники Адміністрації президента, апарату Верховної Ради та інших держорганів.

Відпочинок представників влади обходиться українцям у 8 разів дешевше: за рік з працюючих громадян вираховують суму близько 5 гривень – вони йдуть на фінансову підтримку санаторіїв та інших оздоровчих закладів, роботу яких забезпечують 237 осіб.

Витрати на утримання державної резиденції і державної дачі сукупною площею в 4000 квадратів в 2017 році складуть 5,32 мільйона гривень.

При цьому більша частина закладів для відпочинку представників влади припадає на пансіонати і санаторії з платним проживанням – їх загальна територія становить близько 68,1 тисячі квадратів, на які піде близько 59,3 мільйона гривень бюджетних грошей.

У скільки обходиться українцям відпочинок і лікування влади (Інфографіка)
У скільки обходиться українцям відпочинок і лікування влади (Інфографіка)
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.