В салон краси Vip Spa оголошується набір майстер манікюру/педікюру! Ми чекаємо саме на Вас! Дзвоніть :0503727228/0976654124. Розміщення реклами та оголошень на порталі. Тел.: 096 060 3311.
» » » НБУ пропонує вдосконалити оплату комунальних послуг

НБУ пропонує вдосконалити оплату комунальних послуг

Національний банк України виступає за поширення і популяризацію в Україні послуги Direct Debit, що передбачає договірне списання коштів банком з рахунка клієнта для оплати циклічних витрат, включаючи погашення кредитів та оплату комунальних послуг.
НБУ пропонує вдосконалити оплату комунальних послуг
Як повідомляється на сторінці НБУ в соцмережі Facebook, в рамках цієї послуги ЖЕК або інший центр послуг формує електронну квитанцію, яка відразу потрапляє в банк користувача послуг, а відповідний клієнт банку отримує повідомлення з пропозицією автоматично сплатити по квитанції. Оплата відбувається після підтвердження клієнтом операції в залежності від налаштувань в онлайн-банкінгу.

Серед переваг послуги НБУ виділив оплату без «фізичної» присутності в банку, зручність здійснення платежів, можливість операцій за допомогою онлайн-сервісів в режимі 24/7, зниження імовірності штрафних санкцій за несвоєчасну оплату рахунків, скорочення черг у відділеннях банків, автоматизацію процесів, скорочення паперових документів і операційних витрат банків. Нацбанк зазначив, що подібна послуга успішно працює в країнах Європейського Союзу і США.

Зокрема, у Нідерландах через Direct Debit проходить майже 45% всіх банківських транзакцій, а у Великобританії рахунки Direct Debit служать для оплати 73% комунальних платежів. В Україні послуга поки що не отримала великого поширення, однак вже використовується деякими платіжними системами і банками.

За інформацією регулятора, для повноцінного функціонування послуги необхідно розробити стандартну форму квитанцій для оплати комунальних послуг і забезпечити її формування в електронному вигляді усіма постачальниками цих послуг, що можливо при тісному співробітництві НБУ, Мінекономіки, Мінрегіонбуду, банків і агрегаторів платіжних послуг. У повідомленні зазначається, що Нацбанк з 2016 працює над втіленням концепції cashless-економіки в Україні, передбачає зниження частки готівкових розрахунків і скорочення готівки в економіці, і послуга Direct Debit передбачена цією концепцією.
скачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031