Головна > Хустщина / Суспільство / Головне > На Старий Новий рік телеканал ZIK покаже фільм про Хуст

На Старий Новий рік телеканал ZIK покаже фільм про Хуст


9-01-2018, 18:23. Розмістив: redaktor

Про те, що Україна багата на унікальні міста, сказано вже багато. Однак хочеться, щоб про це знали люди з усього світу!

Для того, щоб це стало можливим, на одному з телеканалів започаткували спецпроект про нашу країну.

Телеканал ZIK розпочав показ фільмів з циклу “7 чудес України: історичні міста та містечка”. 7 січня о 16.30 глядачі мали можливість познайомитися з історією славетного міста Канів. Запрошуємо до перегляду наступного фільму про мальовниче містечко Хуст 14 січня о 16.30.

За підсумками Інтернет-голосування та анкетування експертів Оргкомітет визначив такі міста-переможці в акції “7 чудес України: історичні міста та містечка” (ЗА АБЕТКОЮ):

Бердянськ (Запорізька обл.)
Біла Церква (Київська обл.)
Галич (Івано-Франківська обл.)
Диканька (Полтавська обл.)
Канів (Черкаська обл.)
Ніжин (Чернігівська обл.)
Хуст (Закарпатська обл.)
ТакожОргкомітетом було визначено три спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Спецномінаціями відзначено:

Бердичів (Житомирська обл.)
Жовква (Львівська обл.)
Теребовля (Тернопільська обл.)
Довідка: акція “7 чудес України: історичні міста та містечка” стартувала у березні 2016 року. 1 червня серед усіх заявок на участь від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо Оргкомітет відібрав 21 фіналіста, які протягом літа-осені мали можливість презентувати для журналістів та громадськості свої міста, щоб позмагатися за звання переможця. Паралельно з презентаційними прес-турами відбувалося Інтернет-голосування на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua та анкетування експертів.

За результатами різних етапів всеукраїнської акції «7 чудес України» вже відзнято 40 пізнавальних фільмів, які можна переглянути онлайн і завантажити на офіційному сайті акції – www.7chudes.in.ua.
Повернутися назад