Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Визначено переможців фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» у Хусті (ФОТО)

Визначено переможців фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» у Хусті (ФОТО)


Володарем гран-прі ІХ відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле», який відбувся у місті Хуст, став народний хоровий колектив «Зоряниця» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» (керівник – заслужений працівник культури України, лауреат премії ім. Миколи Аркаса Вікторія Максимчук, концертмейстер Роман Вигор).

Загалом у фестивалі-конкурсі взяли участь 6 хорових колективів, 14 вокальних ансамблів, вокальний квартет, два тріо, два дуети, 16 солістів-вокалістів (заявок – 41, загальна кількість учасників – 408) із 9 областей України (Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Чернівецької, Хмельницької).

Мета фестивалю – популяризація творів національно-патріотичного характеру та творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління любові до рідного краю, його історичного минулого, виявлення молодих і талановитих виконавців.

Отже, переможцями стали:

Номінація «Хорові колективи»

Перше місце

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськ теплокомуненерго» Івано-Франківської області (керівник Ірина Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський).

Друге місце

Народний аматорський хор «Від серця до серця» відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Київської області (керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Клюєв, концертмейстер Михайло Олійник).

Третє місце

Хор «Мелодія» працівників культури Іршавського районного будинку культури Закарпатської області (керівник Оксана Сідор, концертмейстери – Ігор Староста та Діана Ліщук).

Народний камерний хор «Кредо» інтелігенції м. Ужгород Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівник Ярослав Кирлик).

Номінація «Вокальні ансамблі»

Перше місце

Народний аматорський вокальний ансамбль «Дубен» міського будинку культури відділу культури і туризму Дубенської міської ради Рівненської області (керівник Юрій Захарчук).

Друге місце

Народний чоловічий вокальний ансамбль «Байрак» Центр культури і дозвілля Долинянського району Івано-Франківської області (керівник – заслужений працівник культури України Ярослав Шершень).

Третє місце

Народний аматорський вокальний ансамбль «Ужанка» відділу культури Ужгородської райдержадміністрації Закарпатської області (керівник Василина Голянич).

Народний аматорський вокальний чоловічий ансамбль «Народні джерела» Болехівського міського народного дому Івано-Франківської області (керівник і концертмейстер Ярослав Кіцул).

Номінація «Солісти-вокалісти, дуети, тріо, квартети»

Перше місце

Народне аматорське вокальне тріо «Червона бинда» Комунального закладу «Сарненський районний будинок культури» Рівненської області (керівник Яна Куришко-Шаргар).

Друге місце

Володимир Коциловський. Народний дім с. Торчиновичі Старосамбірського району Львівської області.

Третє місце

Зоряна Дуда. Міський будинок культури відділу культури і туризму Дубенської міської ради Рівненської області (концертмейстер Анатолій Северенюк).

Василь Снітар. Закарпатський обласний театр драми та комедії.

Дипломами нагороджені: зразковий фольклорний гурт «Щедрик» Славутської дитячої школи мистецтв Хмельницької області (керівник Тетяна Маліновська, концертмейстери – Олександр Бондарчук та Катерина Савіцька); зразковий вокальний ансамбль «Мальви» народного дому м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області (керівники Люся Сурмач та Мирон Береза); народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Заспів» районного народного дому м. Старий Самбір Львівської області (керівник – Петро Юрчик); народний ансамбль народної музики «Самбірчани» Самбірського міського народного дому Львівської області (керівник Микола Головчак); Степан Ватаман – народна естрадна студія «Фортуна» Хустського районного будинку культури Закарпатської області (керівник Євген Щербан); Даниїл Кривський – Ужгородський музичний коледж ім. Д. Є. Задора (керівник – заслужений працівник культури України Надія Підгородська, концертмейстер Юлія Тетерюк-Кінч); Ангеліна Йовді – Ужгородський музичний коледж ім. Д. Є. Задора (керівник Жанна Баранович); Володимир Богоста – Свалявський районний будинок культури (керівник Надія Алексанич); Юрій Петах – Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 імені Степана Мартона, Закарпатська область (керівник Ігор Білик).

Виступи оцінювало компетентне журі у складі: голови – Петра Андрійчука, професора, завідувача кафедри інструментально-виконавського мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, художнього керівника Заслуженого ансамблю пісні і танцю «Дарничанка», заслуженого працівника культури України; Ігоря Білика – композитора-виконавця; Володимира Волонтира – директора Мукачівської хорової школи для хлопчиків та юнаків, заслуженого діяча мистецтв України; Ганни Дрогальчук – директора Обласного організаційно-методичного центру культури; Петра Матія – артиста Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, народного артиста України; Івана Мішка – викладача хорових дисциплін Сокирницької дитячої школи мистецтв, керівника хору працівників культури Хустського району; Наталії Петій-Потапчук – в.о. директора – художнього керівника Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, доцента, заслуженого працівника культури України. скачать dle 12.0




ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031