Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Хустщина: Дорога люті, болю і безнадії (ВІДЕО)


Інколи в народі жартують – розтанув сніг,а з ним і асфальт. Проте цьогоріч зима снігом нас не тішить, а дорожнє покриття однаково кудись зника. Ями подекуди досягають таких розмірів, що автомобіліст, вчасно не зманеврувавши, ризикує залишитися без коліс.

Проте якщо колись такі ситуації були поодинокими, то минулого вечора проїхавши від Тячева до Мукачева наші журналісти стали свідками пошкодження не менше 15 автомобілів.Такі дорожньо-транспортні пригоди ми фіксували практично до Мукачівського району. Якщо на узбіччі був автомобіль– ми вже напевно знали, що водій та пасажири стали жертвами неякісного асфальтованого покриття. Проте одна справа фіксувати ці випадки, а зовсім інша стати очевидцем ДТП.На щастя ні водій, ні пасажир не постраждали. Чого не можна сказати про транспортний засіб – витягнути його з кювету виявилося нелегко і за час перебування нашої знімальної групи на місці події це зробити не вдалося.

Разом з тим, хочеться звернути увагу на небайдужість автомобілістів – багато хто зупинявся з готовністю допомогти.Варто наголосити, що не такі страшні матеріальні збитки, як можливі наслідки таких ДТП. До слова, жоден водій не викликав поліцію, а тому відповідальність за якість дорожнього покриття ніхто не понесе і тим більше збитки не відшкодує.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.