Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

,,Сільський туризм. З чого розпочати та як досягти успіху?”.В ЦЕНТРІ УВАГИ - СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ НА ХУСТЩИНІ!
23 листопада 2017 року, в малій залі райдержадміністрації відбувся семінар-навчання ,,Сільський туризм. З чого розпочати та як досягти успіху?”.
Захід проводився в рамках реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки у Закарпатській області.
Участь у семінарі взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош, завідувач сектору туризму РДА Валерій Янюк, господарі сільських садиб, приватних котеджів, міні-готелів з усього району та ті, хто бажає розпочати займатися сільським туризмом.
Фаховий тренер та представники обласного управління туризму поділилися з присутніми досвідом з питань сучасних тенденцій розвитку сільського зеленого туризму; планування діяльності щодо його організації та кращих практик в сільському туризмі.
Вже в нікого не викликає сумнівів, що для сільських мешканців цей вид туризму є найкращим стимулом для започаткування й розвитку власної справи, облаштування своїх осель та благоустрою сільської місцевості.
Після жвавих обговорень, обміну досвідом та конструктивними думками всім присутнім були вручені відповідні сертифікати.
А насамкінець, власник зеленої садиби з Вишкова Катерина Лотар, показала майстер-клас з гостинності, пригостивши всіх домашньою випічкою.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.