Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У смт. Вишково вшановували пам'ять жертвам Голодомору24 листопада 2017р. у будинку культури селища Вишкова відбувся захід, приурочений Дню пам’яті жерт Голодомору 1932-1933рр., під гаслом «Землі моєї ревний біль і жаль». Захід розпочався із запаленням свічок пам’яті жертв цих страшних днів. Кожен присутній мав можливість запалити свою свічку пам’яті. Пам’ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання. Священиками о. Романом, о. Михаїлом та о.Василієм було відправлено панахиду за померлими. Присутні мали можливість переглянути документальний фільм про ту страшну подію та послухати учнів Вишківської ЗОШ I-IIIст. №1 , які розповіли вишківчанам трохи історії тих болючих днів.
Голова Вишківської селищної ради Гайович Ярослав Іванович та директор Ракоської школи І-ІІ ст. Мандрик Олександр Олександрович розповіли, що 1932-1933 роках на долю українського народу випало найстрашніше в історії лихо, яке закарбувалося жовто-чорними кольорами безсилля та відчаю голодної смерті з нахабним обличчям комунізму. Смерті, яка довго і бежзалісно душила мільони українців, витискаючи останню життєву енергію. Свого ворога – безжального вбивцю, ката, що прагнучи збудувати свою імперію , клав у її фундамент безсиле тіло нашого народу – знаємо в обличчя.
Ярослав Іванович сказав, що ця історія торкнулася і життя його дідів, прадідів. Ми ніколи не забудемо і ніколи не пробачимо тих смертей, що прокотилися Україною, торкнулися кожної оселі, заглянули кожному в очі, залишаючи після себе морок, плач, опухлі людські тіла. Шановні краяни, розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати кожен крок до незалежності, кожну історичну віху, вчитися на помилках, робити усе можливе, аби подібне не повторилося. У скорботний день пам’яті жертв Голодомору схилімо голови у глибокій жалобі, запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, ставши жертвою геноциду.
Наприкінці заходу учасники заспівали чудову пісню « Молитва за Україну», яка залишилась у серцях усіх присутніх.
Джерело ФБ: Ярослав Гайович
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.