Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Khust News оголошує конкурс краще фото Твого міста!

 Khust News оголошує конкурс краще фото Твого міста!
 
Безперечно, кожен хустянин любить своє рідне місто. 1090 року на території сучасного Закарпаття почали зводити потужну твердиню – фортецю, знану зараз як Хустський замок. Історія дивує: замок, що постав як охоронець цих теренів, занепав. Та він дав початок затишному місту, що в 20 столітті відіграло неабияку роль в українській історії. Якщо ви любите розкіш природи, історичні перекази та смачну їжу, то варіантів, куди можна сходити у Хусті, знайдеться багато. За Хуст і його замок свого часу воювали як династія Габсбургів, так і трансільванські князі. Греко-католицький священик Августин Волошин, якому судилося на кілька днів стати Президентом Української незалежної держави, визнав Хуст за її столицю. За останній час легендарне місто дуже змінилося в позитивний бік: всюди тривають реконструкції, розвивається туристична галузь, розчищається Замкова гора. Так постає ще одна відновлена українська перлина, історія якої поступово наближається до відмітки «1000 років»

Саме тому, редактори сайту вирішили організувати конкурс на найкращу фотографію твого міста. Якщо ти маєш талант фотографа, або просто любиш знімати все підряд, то присилай фото нам , це можна зробити в соціальних мережах Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100018170558066 ,  VK (https://vk.com/id290759542)
Термін надсилання фото до 25.09.2017 року. Після чого на сайті  Khust News буде голосування, де буде визначено найкращу фотографію, а на переможця чекає сюрприз. Ми будемо з нетерпінням чекати Ваші творіння і не важливо, на що Ви зробите фото : професійний фотоапарат чи смартфон, головне робити його з любов’ю.
З повагою Khust News !
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.