В салон краси Vip Spa оголошується набір майстер манікюру/педікюру! Ми чекаємо саме на Вас! Дзвоніть :0503727228/0976654124. Розміщення реклами та оголошень на порталі. Тел.: 096 060 3311.
» » » Лікар Олександр Безручко, котрий приймав пологи у жінки з Хустщини, яка згодом померла, озвучив свою версію трагічної події

Лікар Олександр Безручко, котрий приймав пологи у жінки з Хустщини, яка згодом померла, озвучив свою версію трагічної події

Лікар Олександр Безручко, котрий приймав пологи у жінки з Хустщини, яка згодом померла, озвучив свою версію трагічної події
У минулому номері «Нарцисова Долина» опублікувала матеріал інформаційного оглядача «ZIDO» з коментарем загибелі породіллі у Хустському пологовому будинку у ніч з 28 на 29 червня 2017 року від чоловіка покійної. Після виходу у світ публікації під назвою «Біла халатність», до редакції звернувся лікар Олександр Безручко, який, власне, і приймав ті злощасні пологи і якого чоловік загиблої звинувачує у смерті жінки.
У свою чергу, лікар Безручко звинуватив нас у викривленні інформації. Хоча інформацію, яка псує честь і гідність лікаря Безручко озвучили не ми. Ми просто подали точку зору людини, яка має таке саме право на оприлюднення своєї точки зору, як і лікар, прокурор чи суддя. Адже редакція «Нарцисової Доини» не ділить людей на тих, що мають право висловлювати у пресі свою точку зору, і на тих, які такого права не мають. Ми навпаки — даємо майданчик для висловлення думок усім учасникам певної ситуації чи проблеми. Так було і цього разу. При чому, зауважимо, що одразу після трагедії ми намагалися зв’язатися з лікарем Безручком, однак тоді застати його на роботі не вдалося. Відповідно, розповісти про його позицію з цього питання ми не змогли. Натомість дали короткий коментар завідувача відділення пана Канчія, який погодився дати коротке бачення тих подій. Зараз же, коли лікар таки вийшов на контакт, із задоволенням публікуємо його точку зору на трагічну подію, що мала місце наприкінці червня. І додаємо, що усі висловлені у нашому попередньому матеріалі думки належать певним людям, а не нашим журналістам. Відповідно, у разі виникнення претензій, просимо подавати у суд на захист честі й гідності за «правильною адресою». Отож, подаємо позицію Олександра Безручка лише з тими змінами, що ми не проводили журналістське розслідування, а лише озвучували точки зору учасників цієї події, які забажали говорити: 
«В Хустському пологовому відділенні помирає породілля! Це жахлива трагедія! В думках багатьох людей постають питання: Хто винний? Чи можна було зарадити трагедії? Як таке могло статися? 
Багато хто вже виніс упереджений вирок без суду та слідства, навіть поверхнево не розбираючись у медицині. На жаль, більшість людей керується не фактами, а навмисно вигаданими чутками. Навіть поважні журналісти у своїх статтях дозволили собі висвітлювати завідомо неправдиву інформацію, яка жодним чином не підтверджена та не перевірена! Інтернет одразу розривають брудні статті. Кому ж це було потрібно..? Складається враження, що статті навмисно замовленні для цькування Безручко О.М.
Але вигукуючи такі серйозні звинувачення та образи, кожному потрібно знати, що посягання на честь та гідність особи тягне кримінальну відповідальність , яка настає за наклеп ст.. 125 ККУ та ст. 126 ККУ за образу.
(А ось по суті авт.)Жінка поступила в пологове відділення 28.06.17 р. об 11 год. 20 хв. на чергування лікаря Безручко О.М. в зв’язку з початком пологової діяльності. 28.06.17р. 16 год. 05 хв. у жінки відбулися пологи без ускладнень. Під час всього перебування жінки в пологовому відділенні, поряд із нею постійно перебували її дві сестри. На той час чоловік перебував за кордоном. 28.06.17 р. о 16 год. 50 хв. жінка почала скаржитися на погіршення самопочуття, після чого одразу була оглянута (мною) лікарем Безручко, який в свою чергу для подальшого з’ясування причин погіршення стану та проведення адекватного лікування перевів жінку в реанімаційне відділення. О 16. год. 58 хв. терміново викликано зав. відділення , старшого ординатора, ургентного акушера-гінеколога та лікаря УЗД. О 18 год.00 розпочато операцію, яка тривала 4 год. 20 хв. за участю чотирьох акушерів-гінекологів. Але, на превеликий жаль, всі лікувально-оперативні заходи не врятували життя жінки.
Як виявилося згодом, різке погіршення стану спричинила внутрішня кровотеча.
У ході внутрішнього розслідування була виявлена цінна інформація про ускладнення попередніх вагітностей та пологів ( яка не була відображена в обмінній карті вагітної), що суттєво могла вплинути на тактику під час пологів та уникнення важких ускладнень.
Стосовно адекватного та тверезого стану лікаря, то це може підтвердити безліч медичного персоналу та навіть сестри померлої жінки».
Згодом у своєму коментарі лікар сам додає: «За лікарем Безручко ніколи не було зафіксовано ніяких скарг, доган та появи на робочому місці в нетверезому стані, тим паче в наркотичному сп’янінні. Чутки про дитячі смерті є повною нісенітністю, яка взагалі не відповідає дійсності. У пошуках істини звернулись до незалежних експертів, які будуть брати до уваги всі факти, а не спотворену інформацію. Починаючи з анамнезу життя, взяття на облік та закінчуючи всіма етапами проведення операції».
Редакція
скачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728