Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

м.Хуст відвідала представницька делегація з чеської Височини (ВІДЕО)

м.Хуст відвідала представницька делегація з чеської Височини (ВІДЕО)
Поважна чисельна делегація із 45 осіб Представництва Краю Височина Чеської Республіки, яку очолює гетьман, депутат Парламенту Чехії Їржі Бєгоунек, з кількаденним візитом відвідала Закарпаття.

Візит відбувся у рамках відзначення 10-річного партнерства між Чеським Краєм Височина та Закарпаттям. Обидві сторони підбили підсумки співпраці за тривалий період. Загалом на Закарпатті за 10 років співробітництва друге дихання отримало більше 150 соціальних об’єктів. А це освітні та медичні заклади, заклади культури тощо. Крім того, реалізовані й спільні програми, що працюють на розвиток. На перспективу – й розбудова історичної спадщини обох країн. А нові ідеї та нові проекти тільки зміцнять сьогодні існуючу співпрацю. Щодо міста Хуст, то тут також реалізували спільні з чехами проекти. Власне, співпраця наразі вже налагоджена, триватиме вона і далі. Тож, з півсотні делегатів під час відвідин Хуста, побували у Чеському містечку та спеціалізованій школі №1 імені Августина Волошина, а також на фабриці фетрових головних уборів. Завершили мандрівку містом – візитом легендарної Долини нарцисів, оскільки поїздка припала на період цвітіння унікальної квітки.

У складі делегації:Miлош Вистрчіл–сенатор Парламенту Чехії, колишній гетьман краю; Катерина Свободова - керівник канцелярії гетьмана краю; координатор співпраці Краю Височина і Закарпаттям; Йозеф Недвед - член Постійної конференції, член благодійного фонду «ViZa»; Василь Самандрула – член благодійного фонду «ViZa» та інші.





Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.