Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Життєві проблеми можуть проявлятися хворобами


Існує така наука – психосоматика. Це напрям у медицині, відповідно до якого вивчають вплив наших емоцій, страхів і переживань на здоров’я. Науково доведено, ще внутрішні хвилювання більшою або меншою мірою завжди впливають на стан нашого тіла. Що ж про нас можуть розповісти болючі місця?

Голова
Якщо голова часто болить – це «болять» думки, від надлишку інформації або роздумів щодо того чи іншого. Головний біль часто виникає у людей освічених, які стримують свої емоції.

Волосся
Проблеми з волоссям (рання сивина, випадіння, втрата життєвої сили) — індикатор стресу, відчуття безвиході, зневіри. Проблеми можуть виникати, якщо людина живе у постійній напрузі. Іноді причиною може бути гординя і образа на весь світ.

Шия
Шия поєднує розум (голову) із почуттями (тілом). Проблеми з шиєю свідчать про те, що перше і друге не ладнають між собою. Хвороби шиї можуть свідчити про нестачу гнучкості: людина боїться повернутися, щоб почути, що про нього говорять за спиною, не наважується дати чітку відповідь: кивнути або похитати головою на знак заперечення.

Очі
Короткозорість — страх майбутнього і небажання дивитися далі свого носа.
Дальнозорість — нездатність жити сьогоднішнім днем. Така людина надто довго думає, передбачає, перш ніж на щось наважитися, і не бачить ситуацію в цілому.
Глаукома — людина побивається за минулим, небажання пробачити і забути давно минуле.

Зуби
Зуби болять у людей нерішучих. За вас вирішують інші, а ви боїтеся, не вмієте аналізувати життєві ситуації.

Спина
Низ спини пов'язаний із нашим матеріальним становищем, грошима, домом, родиною. Біль у цій зоні свідчить про те, що людина прагне чогось набути, але не наважується зізнатися в цьому ні собі, ні іншим. Вимушена тягнути все сама.

Суглоби
Бурсит — притлумлений гнів. Людина не дозволяє собі гніватися, і емоції перетворюються у запалення. Люди, які страждають артритом, часто, «надто правильні». Для них найважливіше слово «треба», вони роблять те, чого не хочуть, «переламуючи себе».

Зайва вага
Тіло затримує зайве, щоб захиститися. Така людина вразлива, почувається беззахисною перед суспільством або близькими.

Шлунок
Гастрит часто виникає на тлі нервових перевантажень. Проблеми зі шлунком часто виникають тоді, коли людина не має надійної опори в житті, стабільності. Виразка шлунка свідчить про почуття неповноцінності, страху, роздратування. Визнання і висловлення своїх почуттів допоможе уникнути хвороби.
Коментарі

  • Лаура
Виразку шлунка насправді визиває бактерія Гелікобактер пілорі. А карієс зубів визиває стафілококк. Голова болить від звуження судин при різкій зміні погоди /при падінні або підвищенні атмосферного тиску/. У дитинстві судини людини гнучкі, і легко звужуються або розширюються при зміні атмосферного тиску, а у літніх людей судини вже не такі гнучкі, тому вони повільніше реагують на зміну тиску.Зайву вагу визиває один з видів бактерії Ентеробактер, що живе у кишечнику.Спина болить від підняття важких предметів. А волосся у чоловіків випадає від високого рівня тестостерону.
30 січня 2018 09:49
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.