Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Стало відомо про високу небезпеку WI-FI для здоров’я

Дослідження, проведене в 2016 році, прийшло до висновку про те, що тривалий електромагнітний вплив, до розряду якого відноситься і Wi-Fi-роутер, викликає підвищений рівень реактивних кисневих субстанцій та зниження антиоксидантного захисту організму. Це може призводити до окислювальних пошкоджень мозку і печінки, передає “Народна Правда”.

У 2004 році журнал Bioelectromagnetics опублікував дослідження, яке показало, що під впливом Wi-Fi у новонароджених щурів відмічається затримка з розвитком нирок.

Опубліковане в журналі Fertility and Sterility в 2012 році дослідження показало, що Wi-Fi негативно впливає на рухливість сперматозоїдів. Такі висновки вчені зробили після того, як отримали зразки сперматозоїдів від 9 здорових чоловіків.

Цілком можливо, що ваша безсоння не є результатом робочого стресу, а виникає через вплив Wi-Fi. У 2013 році вчені з’ясували, що Wi-Fi хвилі негативно впливають на мозокзнаходяться в стані сну щурів. Зокрема, вони порушували зміну фаз сну. Можливо, саме через це багато людей вимикають роутер ночами.

Постійний вплив електромагнітних полів становить загрозу в плані розвитку раку. Ще в 1979 році дослідники довели, що померлі від раку діти жили у будинках, які отримували більш потужний вплив електромагнітних полів, в порівнянні з іншими будинками.

Раніше повідомлялось, що для всіх мешканців Євросоюзу та туристів у громадських місцях великих і маленьких населених пунктів згодом може з’явитися вільний доступ до інтернету. Європейська Комісія поставила ціль охопити всі громадські місця Євросоюзу безкоштовним Wi-Fi-доступом.

https://narodna-pravda.ua

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.