В салон краси Vip Spa оголошується набір майстер манікюру/педікюру! Ми чекаємо саме на Вас! Дзвоніть :0503727228/0976654124. Розміщення реклами та оголошень на порталі. Тел.: 096 060 3311.
» » » Нумеролог розповіла, які загрози несе період з 7 по 21 серпня

Нумеролог розповіла, які загрози несе період з 7 по 21 серпня

Нумеролог розповіла, які загрози несе період з 7 по 21 серпня
Будь-яке затемнення, як сонячне, так і місячне, має великий вплив на людину, та й на планету в цілому. Місяць в нашому житті відповідає за духовне, інтуїцію, підсвідомість. А ось Сонце - за життєву енергію, волю і силу духу, творчість. Місячне затемнення посилює емоційність, а сонячне - егоїзм і бажання затвердити свою точку зору і своє "Я".

Проміжок між двома затемненнями називають "коридором затемнень". Період з 7 по 21 серпня є особливо напруженим часом в серпні. Так як затемнення впливають на людину за тиждень до і ще тиждень після затемнення, то коридор розтягується майже на весь серпень - з 1 по 28 число. При цьому для народжених в дні затемнень їх вплив посилюється на місяць, три місяці або навіть півроку перед і після затемнення - у кожного по-різному.

В "коридорі затемнень" фактор фатальності збільшується, події, які відбудуться в цей період, можуть надати доленосний вплив на наступні 18 років життя. Причому все, що трапиться, вже не можна буде змінити. У цей час кожна людина отримує те, що заслуговує. Ще більш загострює ситуацію дія ретроградного Меркурія, період якого триватиме з 13 серпня по 5 вересня.

Необхідно стежити за подіями у своєму житті і прислухатися до своєї інтуїції. Ставлення до подій матиме ключове значення - негативне лише погіршить становище справ, зате здатність витягувати уроки з будь-якої ситуації дасть нові можливості.

В період з 7 по 21 серпня 2017 року слід проявляти обережність, важливі зустрічі краще перенести. У смугу затемнень різко зростає кількість юридичних суперечок і відкритих конфліктів, також вони закривають частину інформації, тому не рекомендується приймати важливі рішення. Особливо це важливо для тих, хто вирішив переїхати, змінити роботу, країну або бере участь в створенні підприємств. Якщо в цей час звільнитися з роботи, то нове місце доведеться шукати дуже довго.

Необхідно набратися терпіння і постаратися не потрапити під негативний вплив періоду, коли буде посилюватися бажання помститися, знищити противника або конкурента; зробити все по-своєму, навіть на шкоду собі; збагатитися за всяку ціну.

Той, хто мислить нестандартно, хто не згоден з усталеною думкою, може відчути на собі нетерпимість оточення - аж до переслідування. Особливо яскраво такі тенденції проявляться у владних структурах.

У період між затемненнями краще утриматися від інвестицій. Навпаки, бажано накопичувати кошти і віддавати борги. Крім того, варто бути особливо уважними до всього, що відбувається з вами і вашими близькими.

Емоційний фон в цей період також буде нестабільний, а логіка може "включатися" зі значним запізненням. Тому ті, хто схильний до імпульсивності, необдуманих вчинків, постарайтеся поберегти себе і своїх близьких. Краще в цей період відмовтеся і від своєї звички контролювати інших і керувати ними.

Багато зможуть подивитися на складну ситуацію в своєму житті тверезо і реалістично. Одні зрозуміють, як рухатися далі, а ось інші, навпаки, впадуть в затяжну депресію і погіршать ситуацію. Будьте готові і до того, що все таємне завжди стає явним. Якщо ви щось приховуєте, то краще відкрити цей секрет по своїй волі, а інакше можуть виникнути серйозні питання.

Якщо ви вирішили з кимось порвати стосунки назавжди - посваріться в "коридорі затемнень" і вважайте, що між вами все закінчилося назавжди. Згодом такі відносини практично неможливо відновити. У цей період можуть несподівано почати відвідувати старі негативні спогади і страхи.

Дуже важливо звільнитися від старих звичок, моделей поведінки, проблемних відносин і різних забобонів, які ви не бажаєте брати в майбутнє. Будьте великодушні і тактовні з тими, в кого дороги і погляди розходяться з вашими. Краще утримається від різких суджень і звинувачень. Висловлюйте любов, повагу і вдячність за спільний досвід. Прощайте і друзям, і недругам, і самим собі.

Фактор важливості подій з 7 по 21 серпня збільшується в кілька разів, тому перш ніж що-небудь почати, необхідно добре подумати - що тим чи іншим дією ви залучите в своє життя? Наскільки вам і вашим близьким це потрібно в даний момент? Слідуйте за своєю інтуїцією. Робіть тільки те, що, ви впевнені, буде на благо іншим людям.

Зберігайте спокій і підходите відповідально до розв'язання всіх завдань і ситуацій, постійно пам'ятаючи про те, що в цей самий час закладається фундамент, на якому буде будуватися найближчі майже два десятка років вашого життя. Питання, що з'являються в цей час, повинні змушувати вас діяти і робити конкретні кроки в обраному напрямку.

Слідкуйте за якістю харчування: в "коридорі затемнень" підвищений ризик інтоксикацій і отруєнь. Несприятливому впливу піддаються очі, вуха і голова, тому не перенапружуйте органи зору, намагайтеся не переохолоджуватися і уникайте протягів. Можливо погіршення стану здоров'я у людей з хронічними захворюваннями або захворюваннями серцево-судинної системи. Однак цей час вважається хорошим для діагностики.

Бажано в цей період позбутися від усього, що вам заважає, в тому числі від згубних пристрастей і залежностей. Таким чином ви не тільки звільнитеся від того, що не бажаєте закладати в якості основи "фундаменту під нове життя", а й підготуєтесь до прийняття нового в майбутньому.

У період між затемненнями дозвольте собі повноцінний відпочинок та оздоровчі процедури, постарайтеся знаходитися в приємному і знайомому суспільстві. Протягом всього періоду дуже актуальними і важливими є різні обряди і практики.

Важливо пам'ятати, що "коридор затемнень" потрапляє в період дії ретроградного Меркурія. Крім того в другій половині серпня у Леві, де знаходиться Сонце, з'явиться Марс. Це може, з одного боку, дати енергію, яка додасть вам сил для втілення проектів, а з іншого боку, може створити труднощі і проблеми, так як егоїзм Сонця зіткнеться з силою і агресією Марса. 

Джерело: ТСН 
скачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728