Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Вiд кольору очей залежить характер та навіть... розумовi здiбностi людини

Вiд кольору очей залежить характер та навіть... розумовi здiбностi людини

Вiд кольору очей залежить характер та навіть... розумовi здiбностi людини

 

Група американських вчених з унiверситету Луїсвілю доводять, що люди з блакитними очима є здiбнiшими за темнооких. Зокрема, володарi блакитних очей є бiльш успiшними в академiчному навчаннi, мають розвинутiше стратегiчне мислення та краще грають в гольф.

Точного пояснення цьому феномену науковцi дати не можуть, але натомiсть абсолютно впевненi в його достовiрностi.

-- Чи правильне твердження, що вiд кольору очей залежить характерта здiбностi людини?

-- Щодо характеру, то дiйсно така закономiрнiсть є. I це має цiлком логiчне наукове пояснення, -- каже Олена Iванова, спецiалiстом з iридодiагностики (вивчення стану людини за райдужними оболонками ока). --  Адже колiр очей -- це не лише зовнiшня ознака людини, й результат "роботи " тих чи iнших генiв. Адже генотип визначає фенотип (зовнiшнiй вигляд) кожної людини. Колiр очей закладається у людинi в момент її зачаття, хоча пiсля народження може кiлька разiв змiнитися.  Проте до року, як правило, дiти вже мають свiй колiр очей.

Вiд кольору очей залежить характер та навіть... розумовi здiбностi людини

-- Тобто, колiр очей є успадкуваним вiд батькiв?

-- Насправдi, колiр очей майже не можна передбачити. I хоча є такi поняття, як домiнуючi гени (наприклад, карi очi домiнують над блакитними), проте нема жодної гарантiї, що у темнооких батькiв не народиться синьоокий нащадок.

А оскiльки колiр очей визначається певним набором генiв, то можна говорити й про зв'язок мiж ним та характером людини. Адже останнiй формується, насамперед, генами, а вже потiм способом життя та соціальними вiдносинами. А от говорити про те, що власники одного кольору очей здiбнiшi чи розумнiшi за iнших, я б не поспiшала...

-- А, власне, як залежить характер вiд кольору очей?

-- Психологи вже давно говорять про такий взаємозв'язок. Так, власники очей холодних вiдтiнкiв -- сiрих, блакитних, синiх -- є самодостатнiми, рiдко зважають на думку оточуючих, схильнi до авантюр. "Власники" сiро-каро-зелених очей -- люди непостiйнi, але чуйнi. Зеленоокi люди -- працелюбнi, вимогливi до себе та оточуючих, але не виносять критики. А кароокi люди мають добру пам'ять,  розсудливi, доброзичливi, але люблять капризувати.

 

 

скачать dle 12.0
Загрузка...
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031